Producenci
Regulamin sklepu

Informacje ogólne

Caffedo Zaułek Jeżynowy 2 86-032 Niemcz

NIP: 5541098800

Nr konta: 32 1050 1139 1000 0023 2613 9454 w ING Banku Śląskim

Telefon: +48502640927

 • Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.caffedo.pl jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.
 • Wszystkie ceny w sklepie www.caffedo.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania czy też wycofania towaru z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdym momencie bądź wprowadzania w nich zmian.
 • Sklep zastrzega sobie prawo odmowy zrealizowania zamówienia w każdym etapie jego realizacji, w przypadkach budzących uzasadnione obawy, oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy regulamin.
 • W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji.
 • Zawartość sklepu nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jednocześnie propozycję zawarcia umowy.

Zamówienia

 • Zamówienia należy składać poprzez sklep internetowy www.caffedo.pl
 • Czas realizacji zamówienia wynosi od 24h do 5 dni roboczych. Jeśli dany produkt nie jest dostępny w naszym magazynie, jak również nie jest dostępny u producenta lub dystrybutora, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 2 tygodni (wówczas Klient jest informowany o zaistniałej sytuacji).
 • Aktualny status swojego zamówienia można sprawdzić logując się na swoje konto w sklepie.
 • Jeśli życzycie sobie Państwo otrzymać fakturę VAT proszę o podanie potrzebnych danych.
 • Oferta objęta promocją obowiązuje do momentu wyczerpania się zapasów.

Koszt i forma dostawy

 • Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. przy składaniu zamówienia proszę podać numer telefonu komórkowego.  
 • Przy zamówieniu na kwotę większą niż 1000 zł dostawa GRATIS w całej Polsce!!! (bez względu na formę płatności).

Formy płatności

Przyjmujemy następujące formy płatności:

 • gotówką przy odbiorze zamówienia (pobranie),
 • przelew na konto bankowe (przedpłata),
 • płatności w systemie PayPal przelew on-line (w tym kartą kredytową

Klient dokonuje wyboru formy płatności podczas składania zamówienia. W przypadku przedpłaty towar wysyłamy najpóźniej kolejnego dnia roboczego po otrzymaniu płatności.

W przypadku stwierdzenia braku wpłaty w przeciągu dwóch tygodni od złożenia zamówienia zostanie ono anulowane bez powiadamiania Klienta o zaistniałym fakcie.

W uzasadnionych przypadkach dotyczących np. zamówienia o dużej wartości, lub odroczenia wysyłki i magazynowania towaru sprowadzanego tylko na zamówienie może być wymagana przedpłata. Wysokość przedpłaty jest ustalana indywidualnie.

Reklamacje i zwroty

Klient ma prawo do zwrotu nienaruszonego i nieużywanego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od chwili zakupu, zgodnie z treścią ustawy z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U.nr 22, poz.271 z 31 marca 2000 r.). Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w oryginalnym fabrycznym opakowaniu, w stanie kompletnym i nie używanym, wraz z dowodem zakupu. Refundacji nie podlegają koszty zwrotu towaru.

Zwrot towaru lub przesyłka w celu reklamacji odbywa się na koszt nabywcy (nie odbieramy towarów odsyłanych za pobraniem). Zwrot kwoty uiszczonej na rzecz sklepu w momencie nabycia towaru nastąpi przelewem na konto bankowe wskazane przez klienta.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu i braku towarów będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w momencie odbioru wraz z doręczycielem protokołu reklamacyjnego.

Bezpieczeństwo

Firma Caffedo mieszcząca się w Niemczu, Zaułek Jeżynowy 2 oświadcza, że wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności Sklepu Internetowego są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Postanowienia końcowe

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu internetowego, jak również akceptacją wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie Caffedo opisanych szczegółowo na stronie sklepu. Firma Caffedo zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w treści regulaminu jak również wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie Caffedo opisanych szczegółowo na stronie sklepu. W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl