Producenci
Promocje
Kawa Saula Intenso 80/20 z torrefacto
Kawa Saula Intenso 80/20 z torrefacto
99,00 zł 93,00 zł
opak.
Kawa Saula Premium bezkofeinowa 250g PROMOCJA
Kawa Saula Premium bezkofeinowa 250g PROMOCJA
25,00 zł 22,00 zł
opak.
Kawa Saula Delicatto 80/20 z torrefacto
Kawa Saula Delicatto 80/20 z torrefacto
117,00 zł 111,00 zł
opak.
Kawa Saula bezkofeinowa
Kawa Saula bezkofeinowa
121,00 zł 117,00 zł
opak.
Kawa Saula Gran Espresso Premium Ecologico 250g PROMOCJA
Kawa Saula Gran Espresso Premium Ecologico 250g PROMOCJA
28,00 zł 25,00 zł
opak.
Regulamin sklepu

Informacje ogólne

Caffedo Zaułek Jeżynowy 2 86-032 Niemcz

NIP: 5541098800

Nr konta: 32 1050 1139 1000 0023 2613 9454 w ING Banku Śląskim

Telefon: +48502640927

 • Złożenie zamówienia w sklepie internetowym www.caffedo.pl jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.
 • Wszystkie ceny w sklepie www.caffedo.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany ceny towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania czy też wycofania towaru z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych w każdym momencie bądź wprowadzania w nich zmian.
 • Sklep zastrzega sobie prawo odmowy zrealizowania zamówienia w każdym etapie jego realizacji, w przypadkach budzących uzasadnione obawy, oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy regulamin.
 • W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji.
 • Zawartość sklepu nie jest ofertą w rozumieniu kodeksu cywilnego. Kupujący składając zamówienie składa jednocześnie propozycję zawarcia umowy.

Zamówienia

 • Zamówienia należy składać poprzez sklep internetowy www.caffedo.pl
 • Czas realizacji zamówienia wynosi od 24h do 5 dni roboczych. Jeśli dany produkt nie jest dostępny w naszym magazynie, jak również nie jest dostępny u producenta lub dystrybutora, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć do 2 tygodni (wówczas Klient jest informowany o zaistniałej sytuacji).
 • Aktualny status swojego zamówienia można sprawdzić logując się na swoje konto w sklepie.
 • Jeśli życzycie sobie Państwo otrzymać fakturę VAT proszę o podanie potrzebnych danych.
 • Oferta objęta promocją obowiązuje do momentu wyczerpania się zapasów.

Koszt i forma dostawy

 • Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. przy składaniu zamówienia proszę podać numer telefonu komórkowego.  
 • Przy zamówieniu na kwotę większą niż 1000 zł dostawa GRATIS w całej Polsce!!! (bez względu na formę płatności).

Formy płatności

Przyjmujemy następujące formy płatności:

 • gotówką przy odbiorze zamówienia (pobranie),
 • przelew na konto bankowe (przedpłata),
 • płatności w systemie PayPal przelew on-line (w tym kartą kredytową

Klient dokonuje wyboru formy płatności podczas składania zamówienia. W przypadku przedpłaty towar wysyłamy najpóźniej kolejnego dnia roboczego po otrzymaniu płatności.

W przypadku stwierdzenia braku wpłaty w przeciągu dwóch tygodni od złożenia zamówienia zostanie ono anulowane bez powiadamiania Klienta o zaistniałym fakcie.

W uzasadnionych przypadkach dotyczących np. zamówienia o dużej wartości, lub odroczenia wysyłki i magazynowania towaru sprowadzanego tylko na zamówienie może być wymagana przedpłata. Wysokość przedpłaty jest ustalana indywidualnie.

Reklamacje i zwroty

Klient ma prawo do zwrotu nienaruszonego i nieużywanego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od chwili zakupu, zgodnie z treścią ustawy z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz.U.nr 22, poz.271 z 31 marca 2000 r.). Warunkiem przyjęcia zwrotu jest odesłanie towaru w oryginalnym fabrycznym opakowaniu, w stanie kompletnym i nie używanym, wraz z dowodem zakupu. Refundacji nie podlegają koszty zwrotu towaru.

Zwrot towaru lub przesyłka w celu reklamacji odbywa się na koszt nabywcy (nie odbieramy towarów odsyłanych za pobraniem). Zwrot kwoty uiszczonej na rzecz sklepu w momencie nabycia towaru nastąpi przelewem na konto bankowe wskazane przez klienta.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu i braku towarów będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w momencie odbioru wraz z doręczycielem protokołu reklamacyjnego.

Bezpieczeństwo

Firma Caffedo mieszcząca się w Niemczu, Zaułek Jeżynowy 2 oświadcza, że wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności Sklepu Internetowego są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

Postanowienia końcowe

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu internetowego, jak również akceptacją wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie Caffedo opisanych szczegółowo na stronie sklepu. Firma Caffedo zastrzega sobie możliwość wprowadzania zmian w treści regulaminu jak również wszystkich zasad zakupu towaru w sklepie Caffedo opisanych szczegółowo na stronie sklepu. W sprawach nieuregulowanych powyższym dokumentem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl